Штормове попередження на 22-23 червня, 2 рівень небезпеки - помаранчевий

Дата: 22.06.2020 14:48

У зв’язку з відновленням значних та сильних опадів, 22 – 24 червня в гірській частині басейну річки Прут та в басейні річки Сірет на спаді попередньої очікується формування наступної хвилі дощового паводку з підйомами рівнів води на 1,0 – 2,0 м.на окремих ділянках (у місцях звуження русла) до 2,5..

У місцях випадіння сильних опадів можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в гірських районах існує загроза сходу селів.

Вихід води на заплаву та початкове затоплення с/г угідь Сторожинецького, Путильського, Вижницького та Глибоцького районів.
По мірі розвитку дощового паводку гідрологічна інформація буде уточнюватися штормовими попередженнями та прогнозами.