Змінюється графік роботи пенсійної служби краю на період дії карантину

Дата: 25.06.2020 08:29

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, територіальні органи Пенсійного фонду України з 24 червня поточного року змінюють графік роботи.

Режим роботи пенсійної служби наступний:

Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10.00 год. до 19.00 год. (обідня перерва з 14.00 до 14.45 год.);

П’ятниця – з 10.00 год. до 17.45 год. (обідня перерва з 14.00 до 14.45 год.).