Відбулось 21 позачергове засідання ТЕБ та НС Глибоцької селищної ради

Дата: 23.06.2020 11:25

22 червня 2020року, відбулось засідання комісії ТЕБ та НС Глибоцької селищної ради, на якому вирішили створити спеціальну комісію для обрахунку шкоди завданої стихією що сьогодні вирує на Буковині .

Порядок денний засідання:

1. Про відновлення роботи програми «СОЦІАЛЬНИЙ МАРШРУТ» щодо перевезення окремих пільгових категорій громадян за маршрутом сполученням смт. Глибока – с. Михайлівка – с.Червона Діброва Глибоцької об’єднаної територіальної громади.

2. Про застосування резервного забезпечення водопостачання надзвичайно важливих об’єктів на території Глибоцької ОТГ.

3. Про розгляд листів завідувача Глибоцької РФ ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства Охорони Здоров'я України».

Протокол можна переглянути натиснувши  на це речення