Тепер доступнаа можливість подати в електронній формі відомості про виборця

Дата: 08.07.2020 12:16

Глибоцька райдержадміністрація повідомляє, що з 1 липня 2020 року набуває чинності постанова Центральної виборчої комісії від 2 червня 2020 року №98 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6”. Цією постановою, зокрема, регламентується можливість подання електронної форми  в ідомостей про виборців безпосередньо розпоряднику Державного реєстру виборців без подання органу Державного реєстру виборців.

Просимо ті установи та органи місцевого самоврядування, які планують скористатися даним видом послуг, повідомити про це відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації до 15.07.2020 року.

За додатковою інформацією звертатись у відділ ведення Державного реєстру виборців або за тел. 2-46-73