Оголошення про переможця аукціону

Дата: 09.07.2020 10:12

До Глибоцької селищної ради після оголошення аукціону на надання в оренду приміщення (кабінету) розташованого на другому поверсі лікарської амбулаторії за адресою: вул. Головна, 3-А, с.Стерче, Глибоцького району, Чернівецької області, загальною площею 14,3 м2, було подано 06.07.2020 року заяву на участь в аукціоні лише від одного учасника – Чередниченко Ігоря Вікторовича, мета оренди – для надання стоматологічних послуг.

Керуючись ч.5 ст. 13 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», за результатами розгляду конкурсною комісії з питань оренди майна комунальної власності Глибоцької ОТГ та протокольного рішення від 08.07.2020 року, вирішено укласти договір оренди нежитлового приміщення (кабінету) розташованого на другому поверсі лікарської амбулаторії за адресою: вул. Головна, 3-А, с.Стерче, Глибоцького району, Чернівецької області, загальною площею 14,3 м2 із заявником Чередниченко І.В. за запропонованою ним орендною платою.