Податкова надає можливість списати заборгованість по ЄСВ

Дата: 16.07.2020 09:08

Сторожинецьке управління ГУ ДПС у Чернівецькій області повідомляє, що Законом України від 13.05.2020  №592-XI «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України від 08.07.2020 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» надано можливість списати заборгованість з єдиного соціального внеску (далі ЄСВ), яка виникла в період з 01.01.2017 року по 03.06.2020 року.

Потрібно звернути увагу, що термін відведений для процедури списання такої заборгованості є обмеженим і складає  90 днів, тобто завершується 31.08.2020 року.

Просимо платників податків, у яких виникла така заборгованість по ЄСВ, звертатися до Сторожинецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області у Глибоцькому районі для написання заяви на списання заборгованості.

Також Глибоцька селищна рада, нагадує землевласникам та землекористувачам, власникам нерухомого майна про необхідність виконати свій конституційний обов’язок, встановлений статтею 67 Конституції України щодо сплати податків і зборів у порядку і розмірах, встановлених законом. Термін сплати закінчується 31 серпня 2020 року.