Чернівецька обласна державна адміністрація повідомляє

Дата: 17.07.2020 16:17

У Глибоцькому професійному ліцеї готуються до відкриття навчально-практичного центру
сільськогосподарського напрямку.

Наразі тривають роботи із облаштування приміщення та території, згодом буде закуплено відповідне сучасне обладнання.

Із робочим візитом заклад відвідали заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко та директор Департаменту освіти і науки Микола Харатін. Вони ознайомилися із ходом підготовки до початку роботи нового центру.

Ірина Ісопенко, зокрема, подякувала керівництву і колективу ліцею за створення сучасних та комфортних умов навчання.

– У закладі дбають про розвиток системи професійно-технічної освіти, а також модернізацію робітничих професій. Це заслуговує на підтримку і повагу, – зазначила заступниця голови ОДА.

Нагадаємо, навчально-практичні центри у закладах професійної освіти дозволяють залучити до навчання новітні технології із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів. У Глибоцькому ліцеї центр буде створено за результатами конкурсу Міністерства освіти і науки України. Для цих потреб із державного бюджету виділять 3 мільйони 380 тисяч гривень.

У ліцеї наразі вже працюють два навчально-практичні центри – слюсарної справи та харчових технологій.