Контінентал фермерз груп розпочинає процес видачі орендної плати (паїв) за 2020 рік

Дата: 07.08.2020 10:21

Компанія «Контінентал Фармерз Груп», яка обробляє на території вашого села земельні угіддя, розпочинає процес видачі орендної плати (паїв) за 2020 рік. Щоб мінімізувати кількість близьких контактів між людьми в період карантину, кожен пайовик має можливість отримати орендну плату від Компанії за свій пай в грошовій формі – на банківську картку, це найбільш безпечний та зручний спосіб.

Однак, зважаючи на бажання окремих пайовиків отримати орендну плату все ж у натуральній формі (зерном), «Контінентал Фармерз Груп» не стала відмовляти людям у такій можливості, але беручи також до уваги усі можливі ризики для здоров’я мешканців, Компанія висловлює прохання до представників місцевого самоврядування максимально проінформувати населення про рекомендовані правила поведінки, наведені нижче.

З метою безпечної організації видачі орендної плати в натуральній формі наполегливо просимо вас неухильно дотримуватись наступних вимог безпеки при отриманні зерна:

1. Не створюйте натовпу, дотримуйтесь соціальної дистанції – не менше 1,5 метра.

2. У місцях, де є скупчення людей, а також безпосередньо на пункті видачі зерна обов'язково використовуйте медичну маску.

3. Продезінфікуйте руки дезінфектором.

4. Не заходьте за червоно-білу сигнальну стрічку.

5. Для підпису документів користуйтеся тільки продезінфікованими кульковими ручками (вони знаходяться в спеціальному ящичку з відповідним написом «продезінфіковані»). Скориставшись ручкою, поставте її у відповідний ящичок з написом «використані».

Будь ласка, поважайте себе та інших, ставтесь відповідально до вимог безпеки та будьте здорові!

«Контінентал Фармерз Груп»