Відкриті обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу AT «Чернівціобленерго» на 2021-2025 роки.

Дата: 07.08.2020 16:54

AT «Чернівціобленерго» проводить відкриті обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу AT "Чернівціобленерго» на 2021-2025 роки.

Зауваження та пропозиції до проекту Плану розвитку слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: 58000, м. Чернівці, вул. ІІрутська,23а, e-mail: kanc@obl.cv.energv.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються по 6 серпня 2020 року включно.

Відкрите обговорення відбудеться 7 серпня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні AT «Чернівціобленерго» за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23а, каб. 101.

Для участі у відкритому обговоренні проекту Плану розвитку AT «Чернівціобленерго» на 2021-2025 роки, заявки від органів місцевого самоврядування та громадськості приймаються до 6 серпня 2020 року включно
у письмовому та/або електронному вигляді.

Звертаємо Вашу увагу, зауваження та пропозиції до проекту Плану розвитку АТ«Чернівціобленерго» на 2021-2025 роки повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням. Анонімні
зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного терміну не реєстру ют ьсгда не розглядаються.