Виїзний прийом громадян головою Чернівецької обласної державної адміністрації

Дата: 12.08.2020 09:21

13 серпня о 10.00 в Глибоцькій районній державній адміністрації відбудеться виїзний прийом громадян головою Чернівецької обласної державної адміністрації, про

курором Чернівецької області, начальником Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, начальником Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

З метою забезпечення дотримання санітарних норм та недопущення скупчення людей буде проведено попередній запис осіб.

Просимо заздалегідь записатися на прийом до 12 серпня 14.00 години за номером телефону 2-43-20 (відділ організаційної роботи та документообігу апарату Глибоцької райдержадміністрації).