Постанова №2

Глибоцька селищна виборча комісія Чернівецького району Чернівецької області

ПОСТАНОВА

15,00

"04" вересня 2020 року                                                                                                 № 2

Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів Глибоцькоії ОТГ 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196частин другої-третьої статті 197статті 199частини першоїпункту 2 частини другої статті 206частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, розділу 4 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пункту 1.1, 3.3-3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Глибоцької районної державної адміністрації, від 1 вересня 2020 року, Глибоцька селищна виборча комісія постановляє:

1.Утворити  3  територіальних виборчих округи з виборів депутатів Глибоцької селищної ради об’єднаної територіальної громади            Чернівецького району Чернівецької Області (додаток на одному аркуші видається).

2. Цю постанову оприлюднити на  веб-сайті Глибоцької ОТГ  разом з відповідним додатком.

Голова ТВК                                                                            Лукаш Марія Василівна ________________

Секретар                                                                           Апраксін Евгеній Ігорович  ________________

до постанови Глибоцької ТВК

від 04.09.2020 року № 2

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Глибоцька селищна виборча комісія Чернівецького району Чернівецької області

ВІДОМОСТІ
про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів Глибоцькоії ОТГ 25 жовтня 2020 року.

Номер територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

Орієнтовна
кількість виборців