Відбулась нарада з директорами найбільших в громаді навчальних закладів щодо роботи в період карантину

Дата: 11.09.2020 15:55

За результатами наради були прийняті наступні рішення:

- в понеділок школи розпочинають роботу.
- садочки в вівторок (ще один день садочкам залишається для підготовки)
- кожний заклад відповідно до умов проведе урочисту посвяту першокласників. Хтось спільно, а де багато першокласників розведуть в часі.
- для старшокласників у великих школах буде змішане навчання - класи будуть поділені. Класні керівники всім нададуть інформацію.

Просимо всіх бути обережним і дотримуватися інструкцій бо дуже хочеться щоб навчання в школах більше не зупинялося.

В садочках великі групи також розділять на підгрупи і відвідування буде проводитися через день.

Одним словом в понеділок розпочнемо роботу, а далі будемо надіятися на краще.

Початок навчання для нас є певним випробуванням. Прошу слідкувати за здоров'ям дітей і своїм також, постійно при якихось симптомах консультуватися з сімейними лікарями. У разі контакту з хворим краще перестрахуватися і не направляти дитину до школи. Прошу всіх бути обережним і розуміти, що від відношення кожного залежить загальний результат.