Глибоцька громада отримала відзнаку за ІІ-ге місце за участь у конкурсі «Успішна громада Буковини»

Дата: 11.09.2020 16:03

11 вересня, у ошатній залі Глибоцької ОТГ було вручено почесну відзнаку за участь у конкурсі «Успішна громада Буковини» та за почесне  ІІ-е місце, яке виборола Глибоцька громада.

Нагадаємо, конкурси «Найкраще село Буковини» та «Успішна громада Буковини» оголосили до Дня Незалежності та 80-річчя утворення Чернівецької області. Конкурсанти повинні були зняти відеоролик тривалістю до 2-х  хвилин про свій населений пункт. Переможців обрала експертна комісія. До уваги брали кількість голосів, які відео набрало у соцмережах, а також низку інших критеріїв.

Відзнаку  вручити прибула Директор Департаменту комунікацій   Чернівецької обласної державної адміністрації –  Вікторія Гатрич.