в Глибоцькій громаді розпочався навчальний процес після виходу з помаранчевої зони

Дата: 14.09.2020 19:07

Які нововведення чекають на учнів За словами в.о. міністра Шкарлета, у навчальних закладах обов’язковими будуть: вимірювання температури, дотримання гігієнічних норм, носіння масок.

Крім того, Міносвіти буде рекомендувати розділяти входи для учнів різних вікових категорій, а також обмежувати переміщення дітей по різних кабінетах.

Міністерство охорони здоров’я рекомендуватиме вчителям шкіл «помаранчевої» зони карантину проводити уроки в пфрозорих захисних щитках.

Щоб свято в школярів пройшло спокійно, старший інспектор ЮП Глибоцького Валентин Урсу особисто відвідав навчальні заклади громади.

Заходи відбулися без правопорушень та конфліктних ситуацій, зазначив інспектор.

Все залежить від того, яким чином буде розвиватися епідеміологічна ситуація у Глибоцькій ОТГ… Основні сценарії побудовані на постановах Кабінету Міністрів України. – Ми всі висловлюємо гасло, що діти повинні піти до школи. У школу не підуть лише ті, хто потраплять до “червоної» зони”. У цій частині у зв’язку з цим технології освіти будуть проводитися в змішаному режимі

Вітаємо школярів та їхніх батьків з новим навчальним роком!