Постанова №7

Дата: 01.10.2020 13:57

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Глибоцька селищна територіальна виборча комісія Чернівецького району Чернівецької області

ПОСТАНОВА

"28" вересня 2020 року                                                                                 № 7

17 год. 30 хв.

Про розгляд звернення від Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського»

28 вересня до Глибоцької селищної територіальної виборчої комісії Чернівецького району Чернівецької області від представника Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського»,  уповноважений дорученням, Романюк Валерій Георгійович , подав звернення, в якому звертається до ТВК з проханням про зміну Єдиного територіального виборчого списку кандидатів у  депутати Глибоцької селищної ради  Чернівецького району Чернівецької області на уточнений.

До данного звернення додано протокол №5  Конференції Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського»  від 28 вересня 2020 року умісті Чернівці. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 231 Виборчого кодексу України звернутися до Глибоцької селищної територіальної виборчої комісії  Чернівецького району Чернівецької області з проханням «виключити із єдиного та територіального списку в окрузі №3 Ткачука Петра Івановича». Розглянувши вищезгадані документи, Глибоцька селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Змінити Єдиний та  територіальний виборчий список кандидатів у  депутати Глибоцької селищної ради Чернівецького району Чернівецької області від Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського» на уточнений.
  2. Зареєструвати кандидатів у депутати Глибоцької селищної територіальної виборчої комісії включених до переліку кандидатів у депутати Глибоцької селищної ради:  від Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського»
  3. Видати не пізніше 30 вересня 2020 року представнику Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського» посвідчення кандидатів у депутати Глибоцької селищної ради.
  4. Цю постанову оприлюднити на  веб-сайті Глибоцької ОТГ  разом з додатком на одному аркуші.

5. Передати відомості щодо зареєстрованих  кандидатів у депутати Глибоцької селищної ради до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною восьмою статті 228 Виборчого кодексу України.

Голова ТВК                                                                                 Лукаш Марія Василівна

Секретар   ТВК                                                                        Апраксін Євгеній Ігорович