76 чергова сесія Глибоцької ОТГ відбулася у сесійній залі районної ради

Дата: 02.10.2020 10:00

1 жовтня 2020 року в приміщенні сесійної зали Глибоцької райради   відбулося  чергове  засідання 76 сесії VII скликання Глибоцької об’єднаної територіальної громади. Вів засідання голова селищної ради Григорій Ванзуряк. У роботі сесії взяли участь  депутати ОТГ, старости сіл які входять у громаду, голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич, голова райради Петро Панчук,  жителі громади.  Згідно порядку денного депутати розглянули 93 питаня.

Зокрема звернулися до Глибоцької районної ради, щодо передачі всіх об’єктів комунальної власності району в власність громади з 1 січня 2021 року і центральну районну лікарню зокрема. Далі рішення за райрадою. Всі комунальні установи також мають перейти в громаду.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради  № 39-XXXХV/19 від 24.12.2019 р. «Про сільський бюджет на 2020 р.» Стерченської сільської ради

Інформує: Головний бухгалтер Стерченської сільської ради Калинюк В.О.

2. Про внесення змін до рішення 62-сесії 7-го скликання     селищної ради від 20.12.2019 р. № 2044-62/19 «Про бюджет Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Інформує: Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради Сльоз О.П.

3.Про прийняття підвідного газопроводу в смт. Глибока Чернівецької області на баланс Глибоцької селищної ради та у власність Глибоцької ОТГ з подальшою передачею для обслуговування АТ «Чернівцігаз» по договору господарського відання, згідно типового договору затвердженого постановою НКРЕ від 30.09.2015 року.

Інформує: начальник відділу юридичного забезпечення та військового обліку Тімофті А. В.

4.Про передачу АТ «Чернівцігаз» по договору користування, згідно типового договору, затвердженого постановою НКРЕ від 30.09.2015 року, та на баланс розподільних газопроводів тагазопроводів – вводів в смт. Глибока Чернівецької області.

5.Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Глибоцької ОТГ» на 2020 рік у новій  редакції

Інформує: директор КНП «Центр первинної медико  -  санітарної допомоги Глибоцької ОТГ» Тімофті Л.П.

6. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади»  в новій редакції

7.Про затвердження стратегії розвитку Стерченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району Чернівецької області на  2020 – 2025 роки

Інформує: Директор Стерченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гафу О.Л.

8.Про укладання строкового  трудового  договору  (контракту) з Літвінцевою Р. В.  на новий строк.

Інформує: головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю Димчук Н. В.

9.Про призначення  керівника  комунальної організації  «Місцева пожежна охорона  Глибоцької  селищної  ради об’єднаної територіальної громади»

10.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, призначення відповідальних осіб за державну реєстрацію актів цивільного стану, та отримання, зберігання, витрачання бланків свідоцтв, ведення погосподарського обліку

11.Про затвердження Порядку розміщення тимчасових  споруд  для провадження підприємницької діяльності на території Глибоцької об’єднаної територіальної громади в новій редакції

12.Про списання основних засобів з балансу селищної ради.

Інформує: в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради Шородок Н. І.

13.Про списання матеріальних цінностей з балансу відділу освіти, молоді та спорту

Інформує: Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії  відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Трач А.І.

14.Про списання основних засобів Стерченської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інформує: Головний бухгалтер Стерченської сільської ради Калинюк В.О.

15. Про розгляд депутатського запиту Каменюка В. К.

Інформує: Секретар селищної ради Бадюк О. І.

16. Про надання матеріальної допомоги Постевці О. П.

Інформує: селищний голова Ванзуряк Г. С.

17. Про надання додаткової відпустки Ванзуряку Г. С.

Решта земельні питання: