Оголошення про конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу організації надання адміністративних послуг (керівник ЦНАПу)

Дата: 29.10.2020 11:46

Кваліфікаційні вимоги.  Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Подавати документи:

•  заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо прийняття на  службу в органах місцевого самоврядування  та проходженням  служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки;
  • письмову заяву, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та дає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Заяви про участь у конкурсі  приймаються   протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс.   Документи для участі в конкурсі та додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  надаються за  адресою: 60400, смт.Глибока, вул..Шевченка, 1,  Відділ організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю.