Інформаційна довідка щодо стану захворювань на COVID-19 у навчальних закладах Глибоцької ОТГ

Дата: 02.11.2020 16:09

Відділ освіти, молоді та спорту  доводить до відома, що станом на 02 листопада  2020 року після осінніх канікул  всі заклади загальної середньої освіти Глибоцької ОТГ  відновили роботу  за очно-дистанційною  формою навчання з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

На сьогоднішній день  епідемічна ситуація в закладах освіти Глибоцької ОТГ наступна:

• У Глибоцькому ліцеї  1 клас на самоізоляції (16 учнів) та двоє педагогічних працівника  знаходяться під підозрою;
  • У Глибоцькій гімназії  1 клас на самоізоляції (27 учнів) та троє педагогічних працівника хворі;
  • У Глибоцькому ЗДО Сонечко 1 група на самоізоляції (34 вихованця) та один помічник  вихователя хвора.

Решта закладів працюють в звичному режимі. Пріоритетом організації роботи закладів освіти залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту, дистанції  відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 N50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» та постанови від 22.09.2020 №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Про подальше навчання закладів освіти  буде повідомлено додатково.