Переваги програми "Власний дім"

Дата: 12.11.2020 11:09

У Чернівецькій області триває реалізація програми «Власний дім», згідно якої мешканці сіл та селищ, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції, і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних. на такі потреби:

будівництво нового індивідуального житла; придбання індивідуального житлового будинку (квартири); добудова та реконструкція житла із застосуванням сучасних енергоощадних матеріалів та обладнання (в тому числі утеплення житла, встановлення твердопаливних котлів, системи опалення); будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення житла).

Переваги програми «Власний дім»:

- пільгова відсоткова ставка – 3% річних;

- багатодітним сім’ям, військовослужбовцям та учасникам АТО (на час особливого періоду)

– безвідсотковий кредит; - при погашенні кредиту рівень інфляції не враховується;

- термін повернення кредиту – до 20 років (для молодих сімей – до 30 років).

За детальною інформацією звертатися до Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального будівництва на селі. Адреса: м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, кабінет 438,
тел.: (096)70-27-090, (066) 69-17-363, (068)40-62-430; (0372) 90-24-00.