У закладах загальної середньої освіти відновлено очну форму навчання для здобувачів освіти 1 - 4 класів та продовжено роботу у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділів  НВК.

Дата: 17.11.2020 14:42

Станом на 17 листопада 2020 року відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глибоцької селищної ради від 15.11.2020 №26  у закладах загальної середньої освіти відновлено очну форму навчання для здобувачів освіти 1 - 4 класів та продовжено роботу у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділів  НВК.

Також  відповідно до рішень педагогічних рад (щодо  вибору форми навчання) по Глибоцькій громаді: Глибоцький ліцей, Черепковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Червонодібровський НВК -  для учнів 5-11 класів очне навчання; Глибоцька гімназія, Михайлівський НВК – дистанційно - змішана форма навчання.

Пріоритетом організації роботи закладів освіти залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та  дистанції відповідно  рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 22.09.2020 №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».