Глибоцька селищна рада ОТГ подала заявку на участь у програмі DOBRE, 4-ий раунд відбору, 2020 рік

Дата: 20.07.2020 10:03

Робочою групою розроблено, написано та подано заявку на участь у програмі DOBRE.

Форма заявки складалась з 23 розділів та досить багато підрозділів.

Деякі питання заявки потрібно було підкріпити документацією.

В цілому заявка на участь у програмі DOBRE, 4-ого раунду відбору,  складена та підкріплена 102 документами на 312 аркушах.

20 липня 2020 року Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк, подав роздруковану і підписану заявку та всю підкріплюючу документацію, на участь у програмі DOBRE, до офісу програми DOBRE за адресою: вул. Ділова 5Б, 5-ий поверх, офіс № 510 Київ 03150.