Глибоцька лікарня просить жителів громади здати донорську кров.

Дата: 19.11.2020 14:49

Донорську кров використовують для лікування анемії, різних видів раку а також під час хірургічних операцій. Переливання крові потребують люди які постраждали внаслідок ДТП та стихійних лих. По статистиці один донор що здав кров рятує життя трьох людей.

Відділення трансфузіології Глибоцької Центральної Районної Лікарні повідомляє що під час пандемії коронавірусу – здавати кров безпечно, адже тут дотримуються усіх протиепідемічних вимог та ретельно все дезінфікують.

Бажаючих здати кров чекаємо у відділенні трансфузіології Глибоцької Центральної Районної Лікарні у Вівторок та Четвер  з 9:00. Адже саме ваша кров може врятувати чиєсь життя !