ШКОЛЯРІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГЛИБОЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДРУЖНО САДИЛИ ДЕРЕВА

Дата: 01.12.2020 10:16

Щорічно проходить акція «День посадки дерев».

Одними з перших розпочали дану акцію школярі, учителі та технічний персонал освітянських закладів Глибоцької громади.  Колективи навчальних закладів завжди беруть активну участь в озелененні своїх населених пунктів і в черговий раз поповняють зеленими насадженнями територію рідного краю.

Глибоцька гімназія

Окрім створення затишку та краси, дерева виконують в нашому житті і важливу екологічну функцію. Вони значно зменшують кількість пилу, що потрапляє у повітря, беруть на себе шкідливі викиди автотранспорту, переробляючи їх, а також ефективніше за будь-які штучні екрани зменшують рівень шуму.

Мета акції «День посадки дерев» – поліпшення стану довкілля  шкіл, садочків громади, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Червонодібровський НВК

Посаджене своїми руками дерево дитина ніколи не образить, а навпаки, буде його доглядати і оберігати.