Відбулася перша сесія селищної ради Глибоцької ОТГ VІІІ скликання (ВІДЕО)

Дата: 10.12.2020 11:15

10 грудня розпочала роботу новообрана селищна рада Глибоцької ОТГ VІІІ скликання. Перед відкриттям пленарного засідання голова територіальної виборчої комісії Марія Лукаш оголосила результати місцевих виборів 2020  та привітала новообраних депутатів з  обранням.

Як зазначила голова ТВК Марія Василівна Лукаш, відповідно до результатів виборів селищного голови громади — очільником Глибоцької ОТГ став діючий селищний голова Григорій Ванзуряк, якому виявили довіру понад 52% виборців об’єднаної громади (включаючи нові доєднані села). Також Марія Лукаш оголосила склад новобраних депутатів селищної ради VІІІ скликання затверджених ТВК.

Депутатами Глибоцької селищної ради ОТГ зареєстровано 26 осіб.

Найстарший депутат новобраної ради VІІІ скликання Світлана Лупуляк  за традицією зачитала текст присяги депутатів селищної ради Глибоцької ОТГ. Також, вступаючи у свої повноваження, урочисту присягу перед присутніми склав селищний голова Григорій Ванзуряк.

З призначенням на посаду очільника громади привітали голова РДА Іван Веклич, голова райради Петро Панчук, новообрані депутати районної та обласної рад, які побажали і голові і депутатам плідної, злагодженої роботи на користь всіх жителів об’єднаної територіальної громади.

Після урочистої частини селищний голова Григорій Ванзуряк відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання. Очільник громади озвучив депутатам порядок денний.

Серед важливих — затвердити склад депутатських комісій, призначення старост населених пунктів, які входять у склад громади.

Валентина Дмитровича Москалюка, учасника бойових дій, екс-секретаря  Михайлівської сільської ради, працював старостою в 7-му скликанні – на посаду старости в с. Михайлівка

Майю Іванівну Топало, екс-секретаря Черепковецької сільської ради – на посаду старости сіл Черепківці та Новий Вовчинець.

Наталю Василівну Будей, голову Стерченської сільської ради багатьох скликань – на посаду старости села Стерче.

Миколу Костянтиновича Поповича, голову Опришенської сільської ради багатьох скликань – на посаду старости сіл Опришени та Слобідка.

Анжелу Георгіївну Іоняк, екс-секретаря Димківської сільської ради – на посаду старости села Димка.

По Червонодібровському старостинському округу рішення прийматиметься після результатів роботи спільної комісії.

Під час першого пленарного засідання І сесії VІІІ скликання депутати обрали секретаря Глибоцької селищної ради ОТГ шляхом таємного голосування. Нею стала Олена Бадюк, за яку висловились «за» – 17, «проти» – 8 присутніх на засіданні депутатів міської ради. Нагадаємо, що Олена Бадюк має відповідний досвід у сфері діяльності представницьких органів ради, адже працювала на посаді секретаря селищної ради минулого скликання.