Відбулось перше засідання Виконавчого комітету Глибоцької селищної ради

Дата: 21.12.2020 12:30

18 грудня відбулось перше засідання  оновленого Виконавчого комітету Глибоцької селищної ради.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження переліку  видів робіт та об’єктів на яких будуть відбувати покарання особи, яких судом засуджено до покарання  у виді громадських робіт або накладено адміністративне стягнення у виді громадських або суспільно-корисних оплачуваних робіт протягом 2021 року.

2. Про надання матеріальної допомоги мешканцям громади.

3. Про розгляд звернень громадян з різних питань.

4. Про підписання меморандуму між Глибоцькою селищною радою та Глибоцькою райспоживспілкою і приватними підприємцями Про організацію  роботи  ринку райспоживспілки.

5.Про затвердження інформаційних і технологічних карток адмінпослуг, що надаються через ЦНАП Глибоцької селищної ради.

6.Про розгляд заяви Опаєць К.О. про доцільність позбавлення батьківських прав Опайця О.І.

7.   Про списання з балансу Глибоцького ВУЖКГ приватизованих квартир.

8.    Про перереєстрацію квартирної  черги, взяття на квартирний облік та зняття з квартирного обліку.