Діти пільгових категорій, сироти, позбавлені батьківського піклування, переселенці, інваліди отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Дата: 21.12.2020 12:48

На передодні одного з найулюбленіших свят дітвори -Святого Миколая, в умовах пандемії, за ініціативи та підтримки Глибоцької селищної  ради проведена святкова акція для дітей пільгових категорій, сироти, позбавлені батьківського піклування, переселенці, інваліди отримали солодкі подарунки .

Акція «Миколай іде до всіх» стала  для селищної ради доброю традицією, адже вона проводиться щороку.

Кожна дитина, що опинились у кризовій життєвій ситуації, має бути  сповнена вірою в Божу і людську доброту.

На центральному майдані селища Святий Миколай передав своїм помічникам з сіл Глибоцької ОТГ більш як пів тисячі подарунків для малечі пільгових категорій, сироти, позбавлені батьківського піклування, переселенці, інваліди та сімей учасників АТО-ООС отримали солодкі подарунки.