Відбулась перша онлайн - зустріч по компоненту Програми DOBRE «Покращення місцевих послуг (SDIP)»

Дата: 22.12.2020 10:01

21 грудня 2020 року відбулась перша координаційна он-лайн - нарада по компоненту Програми DOBRE «Покращення місцевих послуг (SDIP)» з основним координатором діяльності в нашій громаді - програмним спеціалістом одного з регіональних офісів програми DOBRE Мариною Дудяк, експертом з послуг місцевого самоврядування Максимом Бурдавіцин та спеціалістом з послуг місцевого самоврядування Олександром Муратовим.

На он-лайн - зустрічі були присутні 18 представників громади – голова, заступник голови, керівник фінансового відділу, контактна особа по роботі з Програмою DOBRE, всі старости населених пунктів, що входять до складу громади, керівник та спеціаліст комунального підприємства, керівники  освіти та медицини.

Експертами було проведено презентацію по компоненту Програми DOBRE «Покращення місцевих послуг (SDIP)». На якій було зазначено перші кроки роботи по даному компоненту щодо вдосконалення послуг, визначення пріоритетних послуг, які будуть здійснюватись за інструментом опитування.