Для шкіл затверджено новий санітарний регламент

Дата: 23.12.2020 13:16

В Україні діятиме новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл.

Новий санітарний регламент почне діяти з 1 січня 2021 року.

Відповідний документ затверджений Міністерством охорони здоров'я. Вимоги цього Санітарного регламенту обов'язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень закладів освіти.

Новий санрегламент містить вимоги до організації освітнього процесу, вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання та вимоги до навчальних приміщень, зокрема, класів, кабінетів інформатики, фізкультурних залів та басейнів, приміщень допоміжного та підсобного призначення, пансіонів, санітарних вузлів тощо, а також норми щодо повітряно-теплового режиму в школі, освітлення приміщень, рівнів шуму та вібрацій.

Окрім того, регламент визначає норми з організації харчування та медичного обслуговування в школах.