Відділ освіти молоді та спорту Глибоцької ТГ, вітає вчителя Глибоцького ліцею з захистом докторської дисертації

Дата: 23.12.2020 13:17

Щиро вітаю Чубрей Олександра Чубрей Олександру Степанівну та її наукового консультанта, д.педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура ШОРОБУРУ ІННУ МИХАЙЛІВНУ з успішним захистом докторської дисертації за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти !!! Вдячні опонентам проф. Браславській О.В. , проф. Волковій Н.П., проф. Гевко І.В. та членам спеціалізованої вченої ради Д 70.145.01 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії за наукову дискусію та схвальні відгуки! Віват!