Відбулась друга он-лайн - зустріч по компоненту Програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток (МЕР)»

Дата: 24.12.2020 10:54

23 грудня 2020 року відбулась друга координаційна он-лайн - нарада по компоненту Програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток (МЕР)» з основним координатором діяльності в нашій громаді - програмним спеціалістом одного з регіональних офісів програми DOBRE Мариною Дудяк, експертом з місцевого економічного розвитку Віталієм Юрків.

На он-лайн - зустрічі були присутні 5 представників громади – голова, заступник голови, контактна особа по роботі з Програмою DOBRE, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій та головний спеціаліст зв’язків з громадськістю.

Координатором та експертом було проведено презентацію по компоненту Програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток (МЕР)».

Згідно Плану зустрічі були передбачені наступні питання: визначення місцевого економічного розвитку (МЕР), користь МЕР, як впроваджувати заходи МЕР, допомога від Програми DOBRE і очікувані результати, графік підтримки та приклади впроваджених проектів.