Конкурс малюнків для дітей 8-13 років!

Дата: 01.02.2021 15:39

Якщо Ваша дитина любить тварин, цікавиться і хоче допомогати тваринам, то погодьтесь що таке прагнення потрібно підтримати, розвивати і нагороджувати.

Саме для того щоб ця щирість, захоплення та інтерес до навколишнього світу не згасали, а лише розгоралися наша організація «Волонтерський рух «Небайдужі»» завдяки сприянню британської організації «Hidden-in-sight» проводить конкурс дитячого малюнку для дітей 8-13 років на тему «Любов немає породи.Любов немає кордонів».

Ми запрошуємо дітей 8-13 років за допомогою малюнку із зображенням тварин показати як вони розуміють цю фразу, а натомість гарантуємо кожному заохочувальний подарунок - світловідбиваючий значок з лого проекту, який Ваша дитина може почепити на верхній одяг, рюкзак та отримає додатковий пасивний захист для безпеки руху в нічний час.

Але звичайно будуть і цінні подарунки за призові місця в кожній віковій категорії, а найкращі малюнки будуть розміщені на білбордах нашого міста!

Участь в конкурсі можуть брати діти з усієї області! Техніка малювання довільна. Заохочувальні значки передамо кожному!

Що вам треба зробити, щоб прийняти участь у проєкті?:

1 крок з 19.01 по 05.02

Заповнити

Google-форму: https://docs.google.com/.../18O9gxNNCpC7Aim2g.../edit

Надіслати дитячий малюнок на електронну пошту проекту з вказанням ПІБ та віку дитини.

lovew2b2@gmail.com

Долучитися до вайбер- спільноти "Небайдужі Діти" у Viber: https://invite.viber.com/...

—————————

2 крок з 01.02 по 5.02:

Серед всіх конкурсних малюнків журі, у склад якого входять представники організацій-співзасновників проєкту, вибере 60 найкращих малюнків (20 із кожної вікової категоріі).

3 крок з 5.02 по 13.02:

Журі 5.02 розміщує відібрані малюнки у вищезазначеній вайбер-спільноті. Протягом цього часу у вас є можливість додати до вайбер- спільноти своїх друзів та знайомих, які зможуть проголосувати лайками саме за ваш малюнок, який найбільше, на їхню думку, відображає мету проєкту.

УВАГА!: малюнки які потраплять у топ - 20, залишити оригінали у приміщенні КБУ «Художня школа ім. М.Івасюка» (Чернівці, вул. Гоголя, 7).

——————————

4 крок :

14 лютого оголошення результатів.

Офіційне визначення 3-х переможців серед трьох вікових категорій.

Малюнки фіналістів будуть розміщені на білбордах у м.Чернівців у березні 2021 та опубліковані в регіональних ЗМІ та ЗМІ Великобританії.