Просимо розробити відповідну документацію із землеустрою на земельні ділянки що у власності громадян та організацій

Дата: 01.02.2021 16:56

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству»

Глибоцька селищна рада рекомендує власникам земельних ділянок приватної форми власності, органам державної влади, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою на земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, та на земельні ділянки правовстановлюючі документи на які належним чином зареєстровані та видані, але дані земельні ділянки не відображаються на Публічній кадастровій карті, для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.