Увага! у декількох закладах освіти призупинено навчальний процес

Дата: 10.02.2021 13:19

У зв’язку з погіршенням погодних умов та на час відсутності електропостачання на території Глибоцької громади, у декількох закладів освіти призупинено навчальний процес до відновлення електропостачання. Виконання навчальних планів та програм буде здійснено шляхом ущільнення навчального матеріалу.

Із очікуваним  різким зниженням температури повітря керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти необхідно буде вжити заходів щодо організації навчального процесу та підтримки будівель у належному стані. При  зниженні  температури повітря до мінус 20 град. C, при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості  вище 80%  для  учнів  початкових  класів  та  при  t  град.  мінус  24 град.  C - для учнів 5-12  класів,  а  також  при  надзвичайних  ситуаціях  тимчасово призупинити очне навчання та перевести на дистанційну форму  навчання учнів закладів загальної та позашкільної освіти.