Відбулась нарада з керівниками закладів освіти громади, щодо санітарних норм

Дата: 15.02.2021 14:59

12 лютого 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Юрія Чубрея, за участі представників Глибоцького управління Держпродспоживслужби, проведено нараду із керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Глибоцької територіальної громади.

Начальник Глибоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Георгій Мітенко, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тоадер Ниміжан, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олексій Крилюк  ознайомили присутніх із :

-  Вимогами Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ від 25.09.2020 № 2205;

-   Змінами в організації харчування школярів відповідно до додатку № 9 Санітарного регламенту та  про вимогами що організації харчування у школах, з переліком харчових продуктів, заборонених до реалізації у шкільних буфетах.

-  Вимогами законодавства