Відбулась он-лайн зустріч по представленню Програми Менторства

Дата: 16.02.2021 15:51

12 лютого 2021 року відбулась он-лайн – зустріч для всіх громад 4 когорти, по представленню Програми Менторства

переглянути презентацію

Метою Програми Менторства є прискорення адаптації громад 4 когорти до умов програми USAID DOBRE, налагодження сталих довгострокових горизонтальних зв’язків з громадами 1-3 когорти, забезпечення обміну досвідом на регулярній основі, отримання мотиваційної підтримки та забезпечення можливості максимального використання всіх ресурсів USAID DOBRE. Для досягнення цієї мети громади 4 когорти можуть бути забезпечені радником (ментором) з числа громад 1-3 когорт, які досягли найвищих результатів у реалізації програми USAID DOBRE і які будуть самостійно та разом з командою USAID DOBRE надавати громадам 4 когорти додаткові інформаційно-консультаційні послуги і стежити за їх поступом протягом року.

Під час презентації Програми Менторства відбулися онлайн-зустрічі з семи громадами-менторами, Баштанською міською ОТГ, Дмитрівською сільською ОТГ, Маловиськівською міською ОТГ, Миколаївською сільською ОТГ, Новоукраїнською міською ОТГ, Слобожанською селищною ОТГ та Софіївською селищною ОТГ представлення їх виступів та визначення їх підходів до співпраці з громадами 4 когорти. Після презентації Програми та виступів громад-менторів громади 4 когорти будуть визначати для себе громаду-ментора (за згодою), яка буде опікуватися діями і успіхами громади-учасника (менті) протягом 2021 року і сприяти скорішому поступу громади-учасника (менті) в виконанні завдань в Програмі USAID DOBRE і покращення показників PMCI громади-учасника (менті), забезпечить запровадження стимулів для досягнення найкращих результатів.

Учасниками зустрічі були: заступниця директора Програми DOBRE Юлія Єсмуханова, спеціалістка з інституційного розвитку DOBRE Наталія Захарченко, основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, сім громад-менторів, Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк, керуючий справами виконавчого комітету Ілля Лопуляк, директор Глибоцького ліцею – депутат Дмитрій Глобак, начальник фінансового відділу Ольга Сльоз, головний спеціаліст з громадськістю, адміністратор сайту Віталій Мостовий та відповідальна особа в громаді по проекту програми DOBRE Світлана Григоренко.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.