Глибоцька селищна рада прийняла рішення щодо участі в компоненті «Покращення місцевих послуг», в частині створення окремого розділу сайту громади присвяченого муніципальним послугам.

Дата: 02.03.2021 16:36

Компонент «Покращення місцевих послуг», спільно з партнерами з Social Boost здійснюють відбір громад для вдосконалення офіційних сайтів громад-партнерів програми DOBRE, створивши окремий розділ сайту присвячений муніципальним сервісам.

У колег з Social Boost є можливість працювати як з сайтами на базі DOSVIТ, так і з іншими сайтами.

Велика кількість громад вже мають подібні вкладки на своїх сайтах та успішно з ними працюють. І саме головне - послуги - це найбільш важлива і найцікавіша тема для громади, тому інформації з цього напрямку мало не буває.

На жаль кількість громад, які можуть взяти участь у такому пілоті обмежена!

На основі всіх бажаючих, буде сформовано перелік, проведено інтерв'ю, а у фіналі представлення тих громад, які попадуть в пілот  для цієї роботи.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.