В Глибоцькій територіальній громаді  стартував унікальний проєкт «єМалятко»

Дата: 07.03.2021 12:18

Днями в Глибоцькій територіальній громаді  стартував унікальниий проєкт під назвою «єМалятко», який створений задля зручного, швидкого та якісного обслуговування  батьків при народженні дитини.

Адже, лише на підставі однієї поданої  заяви  до центру надання адміністративних послуг селищної ради, батьки новонародженої дитини, в рамках цієії комплексної програми, зможуть отримати впродовж 3-4 днів одразу близько 9-ти послуг, серед яких:

- отримання свідоцтва про народження дитини;

- здійснення реєстрації місця проживання;

- отримання ідентифікаційного коду у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податку;

- присвоєння Унікального номеру в Єдиному держаному демографічному реєстрі;

- призначення державної допомоги при народженні дитини;

та ін.

Раніше для вирішення зазначених питань батьки витрачали по декілька тижнів....

І ось тепер, напередодні чудового жіночого свята, до Центру надання адміністративних послуг Глибоцькоі селищної ради  звернулися  щасливі батьки новонародженої донечки Софійки- Денис та Юлія Дамаскіни, які першими скористалися зазначеною комплексною програмою єМалятко, і залишилися задоволені її швидким та якісним результатом.

Сподіваємося, що такий зручний сервіс у Глибоцькій територіальній громаді дозволить покращити та скоротити до мінімуму час для отримання зазначених послуг, не відвідуючи жодної з установ.

Тож всіх новоспечених батьків запрошуємо  скористатися чудовою можливістю і при народженні Вашого малюка отримати увесь пакет послуг миттєво через комплексну послугу єМалятко!