Програма DOBRE розпочала роботу у нашій громаді по компоненту Місцевий Економічний Розвиток (МЕР)

Дата: 05.03.2021 16:14

Відбулась 5 березня 2021  року перша он-лайн зустріч щодо обговорення та визначення складу робочої групи з місцевого економічного розвитку та розроблення Положення про робочу групу з місцевого економічного розвитку Глибоцької селищної ради.

Щоб завантажити презентацію нажміть на:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕР

Учасниками даної зустрічі були: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, спеціаліст з Місцевого Економічного Розвитку Віталій Юрків, консультант програми DOBRE -  Ольга Дмитрук, відповідальна особа в громаді по проекту програми DOBRE Світлана Григоренко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Зеленівський, начальник  відділу житлово-комунального господарства, праці, соціального захисту населення, транспорту та благоустрою Сергій Орос, головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю, представник молоді Віталій Мостовий, приватний підприємець, представник молоді Олександра Берник, представник молоді Максим Рубанець.

Процес місцевого економічного розвитку громади додається.

Склад робочої групи з місцевого економічного розвитку додається.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Процес місцевого економічного розвитку громади додається.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.