Сьогодні Глибоцька громада пройшла тестування готовності громади до економічного розвитку

Дата: 15.03.2021 16:37

15 березня 2021 року консультантом програми DOBRE Ольгою Дмитрук разом з представниками робочої групи з місцевого економічного розвитку проведено тестування на готовність нашої громади до економічного розвитку.

Тест – самооцінка готовності громади до економічного розвитку складався з трьох частин, десяти розділів та 62 питань. За кожну відповідь «Так» зараховувався 1 бал, за відповідь «Ні» 0 балів.

Загальний бал розраховувався відповідно до кількості відповідей «Так».

? Більше 50 балів: Вітаємо! Ваша громада НЕЙМОВІРНО ГОТОВА!

? Від 31 до 50 балів: Ви ГОТОВІ та ще є можливості для вдосконалення.

? Від 21 до 30 балів: Ви майже ГОТОВІ, але ще потрібно попрацювати та дещо змінити.

? Менше 20 балів: у Вашої громади багато можливостей.

Отже, загальний результат проведеної тест-самооцінки готовності нашої громади до економічного розвитку склав 35 балів, що означає у нашої громади ще є багато можливостей для вдосконалення. Над чим і будемо працювати.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.