Будьте відповідальні та свідомі - КНП ЦЕНТР ПМСД Глибоцької ТГ

Дата: 18.03.2021 20:37

Шановні мешканці Глибоцької громади на протязі останніх тижнів відмічається значне зростання кількості хворих на COVID – 19 спричиненої вірусом SARS-cov- 2, як по Україні, області так і на тереторії нашої громади.

Хворих з важким перебігом або з перебігом середної важкості з важкими супутніми захворюваннями направляються на стаціонарне лікування, всі решта лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів.

Наразі амбулаторно лікуються 149 осіб. Навантаження на медичних працівників величезне. Від кожного з нас залежить наше здоров’я та життя.

Шановні мешканці будьте відповідальними та свідомими. Дотримуйтесь карантинних обмежень, уникайте місць масового скупчення людей, використовуйте засоби індивідуального захисту, обробляйте руки антисептиком, дотримуйтесь соціальної дистанції.

Директор КНП
«Центр ПМСД Глибоцької