Чернівецька ОДА вручила Почесну грамоту начальнику Глибоцького ВУЖКГ Юрію СОРОЩУКУ

Дата: 22.03.2021 20:00

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З нагоди професійного свята, керуючий справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради Ілля ЛОПУЛЯК завітав до Глибоцького виробничого управління житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення де вручив Почесну грамоту Чернівецької обласної державної адміністрації начальнику Глибоцького ВУЖКГ Юрію СОРОЩУКУ та привітав колектив з їх професійним святом.

Виcловлюємо слова вдячності за те, що, незважаючи на скрутний стан галузі та попри всі економічні труднощі, ви старанно виконуєте свою важливу роботу.

Повсякденна Ваша праця починається у той час, коли більшість жителів селища ще не прокинулась. Ви робите наші вулиці чистими, охайними, світлими та надаєте різноманітні побутові послуги.

Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків  у вашій  відповідальній та почесній праці на благо нашої громади!

Нехай завжди з Вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

Зі святом Вас!