Розпочав роботу пункт щеплення від СOVID-19

Дата: 25.03.2021 11:20

в КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»  розпочав роботу пункт щеплення, який знаходиться в приміщенні Глибоцької селищної лікарської амбулаторії ЗПСМ за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка,14.

Наш пункт обладнаний відповідно до нормативної бази з суворим дотриманням вимог інфекційного контролю.

Медичні працівники, які залучені до проведення щеплення, пройшли відповідні навчання та отримали сертифікат.

Графік роботи пункту щеплень: щотижня в середу та четвер з 10.00 до 16.00.

Імунізація здійснюється вакциною Covishield/AstraZeneca  виробництва індійського інституту сироватки крові. Вакцина ефективна та безпечна. Проводиться двічі з інтервалом 12 тижнів. Щеплення є добровільним та безоплатним.

Записатись на вакцинацію можна за допомогою порталу «Дія», через контакт центр МОЗ 0800602019 або по телефону нашого реєстратора 099 261 7399. Також можна звернутись до свого сімейного лікаря.

Вакцина готує наш організм до боротьби з вірусом, спонукаючи нашу імунну систему виробляти антитіла до нього. У більшості людей цей процес відбувається непомітно, але іноді можливі біль у місці щеплення або тимчасова лихоманка. Не варто лякатись цих явищ – це природній процес при якому виробляються антитіла.

Бережіть себе, своїх близьких та будьте здорові!