Відбувся онлайн тренінг з «Підвищення ефективності фінансового управління територіальних громад»

Дата: 05.04.2021 11:37

05 квітня 2021 р відбувся онлайн тренінг за тематикою «Створення виконавчих органів ради із статусом юридичних осіб -  головних розпорядників коштів місцевого бюджету. Бухгалтерське забезпечення діяльності головного розпорядника коштів та підпорядкованих установ».

Тренінг проведено експертами-консультантами програми DOBRE. Від нашої громади на тренінгу були присутні сім представників громади.

Так, на тренінгу було проведено презентацію експертами-консультантами програми DOBRE щодо правого статусу виконавчих органів, виключні повноваження рад, зміни до Бюджетного кодексу України та бухгалтерський облік.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.