До уваги жителів с.Михайлівка, с.Червона Діброва, с.Слобідка та с.Новий Вовчинець!

Дата: 20.04.2021 22:58

Глибоцька селищна рада повідомляє, що з 23 по 27 квітня 2021 року відбудуться громадські обговорення щодо створення опорних закладів на території Глибоцької територіальної громади.

23 квітня  о 16.00 год. в с.Новий Вовчинець, на території Новововчинецького об’єднання закладів освіти;

24 квітня о  11.00 год. в с.Слобідка, на території сільського клубу;

26 квітня о 16.00 год. в с.Михайлівка, на території навчально-виховного комплексу;

27 квітня о 16.00 год. в Червона Діброва, на території навчально-виховного комплексу.

З урахуванням епідемічної ситуації «червоної» зони, та  з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Глибоцька селищна рада просить поставитись із розумінням до проведення даного обговорення. З метою уникнення великого скупчення народу до обговорення запрошуються батьки, діти яких навчаються у 5-9 класах у засобах індивідуального захисту, дотримуючись відповідної дистанції.