В РАМКАХ ПРОГРАМИ DOBRE ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ГЛИБОЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.04.2021 12:56

До уваги жителів смт. Глибока, сіл Михайлівка, Червона Діброва, Черепківці, Димка, Опришени, Стерче, Новий Вовчинець, Слобідка.

З 26 квітня 2021 року по 14 травня 2021 року представники Глибоцької селищної ради будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості пріоритетних послуг із ключових питань розвитку Глибоцької громади.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Глибоцької селищної ради та комунальних підприємств ради.

Результати опитування будуть уважно проаналізовані та враховані при розробці Стратегії сталого розвитку Глибоцької селищної ради територіальної громади на 2021-2030 роки.

Звіт про результати опитування орієнтовно буде оприлюднений 24 травня на: Facebook: https://www.facebook.com/Hlybokaotg/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCo9_tNYx3RgAXh2v90Dyjhg

FacebookGrupa: Глибоцька селищна об'єднана територіальна громада

Офіційному сайті Глибоцької селищної ради: https://hlyboka-gromada.gov.ua/

Офіційний вайбер - канал громади: Громада/ToDay.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефонами: (+380 99 030 7955 та +380 50 750 0878).

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваша думка є надзвичайно важливою для нашої громади. За допомогою цього опитування селищна рада має на меті з’ясувати, які послуги потребують першочергового покращення та яких заходів необхідно провести щодо покращення якості надання послуг.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

1. ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ.
  2. Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  3. Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.
  4. На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та копію розпорядження Глибоцького селищного голови, який посвідчує його участь у опитуванні.

ЯКЩО:

5.Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів.

1. Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо).
  2. Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

(+380 99 030 7955 та +380 50 750 0878)