Великондній кошик

Дата: 29.04.2021 15:14

З нагоди Великодніх свят за ініціативи Глибоцького селищного голови Ванзуряка Г.С. спільно з соціальними службами громади: Глибоцький територіальний центр, служба у справах дітей Глибоцької   с/р, Глибоцький центр соціальних служб, підприємцями та небайдужими людьми вдалося сформувати та розвезти понад 100 продуктових наборів для підтримки вразливих верств населення.

Великдень – одне з найбільших українських свят. Традиційно напередодні дня Христового Воскресіння кожна родина збирає свій пасхальний кошик, але у теперішніх умовах розповсюдження коронавірусу одиноким людям похилого віку, сім’ям з малолітніми дітьми які опинились в складних життєвих обставинах  це зробити дуже важко. Дякуємо благодійникам, усім, кому не байдуже нелегке життя людей а саме:

Служба у справах дітей Чернівецької ОДА, АТ «Чернівецький хлібокомбінат», ТОВ «Лілак» Заводовський В.А., «Аперо» Дуган П.Г., СОК «Добрі ґазди»,  п/п Дам’ян М.І., п/п Білоус В.В., п/п Лупуляк Я.С.,  п/пЖижиян О.К. та небайдужі мешканці громади.

Бажаємо достатку, міцного здоров’я та в радості, дружними родинами зустріти світле свято Христового Воскресіння.