презентація компоненту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми DOBRE

Дата: 05.05.2021 13:42

Презентацію компоненту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» проведено менеджером та консультантами Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» Програми DOBRE.

На зустрічі було проведено презентацію та озвучено цілі, які ми прагнемо досягнути: залучення громадян до прийняття управлінських рішень з використанням механізмів участі та згуртованості; організаційний розвиток ОГС та ІГ;  активізація впливу молоді на прийняття управлінських рішень у громаді та основна місія молодіжної ради – забезпечити участь молоді.

Також, учасники даної зустрічі пройшли в режимі он-лайн анкетування щодо актуальних механізмів залучення в громаді та формат заходу згуртування.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.