ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюдння проєкту рішення Глибоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Дата: 11.05.2021 15:57

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщуємо проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Проєкт рішення розроблено на виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Поштова та електронна адреси розробника проєкту рішення: Глибоцька селищна рада, вул. Шевченка, 1, смт. Глибока, Чернівецька обл., 60400;

hlybokaotg@gmail.com

Проєкт рішення буде опубліковано на офіційній сторінці Глибоцької селищної ради в мережі Інтернет ( https://hlyboka-gromada.gov.ua/).

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення просимо надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування на поштову адресу розробника регуляторного акту.