Шановні  мешканці  Глибоцької  територіальної  громади, керівники  установ,  підприємств, організацій !

Дата: 19.05.2021 22:47

28 квітня 2021  року  відбулося  засідання  виконавчого  комітету  Глибоцької  селищної  ради, було  обговорено і прийнято  рішення  « Про    перегляд  та  затвердження  корегованого  тарифу  на  вивезення  твердих  побутових  відходів», де  вирішено:

1 . Переглянути  та  затвердити  тарифи  на  вивіз  твердих  побутових  відходів  на  території  Глибоцької  територіальної  громади, що  надаються ФОП  Нікорич  В.І.:
-  для  населення – 106,41  грн/м3
-  для  бюджетних  установ – 106.41  грн/м3
-  для інших  споживачів – 121,61 грн/м3
-  з  одного  мешканця – 20,40 грн/м3
Дане рішення ввести в дію з 01.05.2021 р. та перейти на нові договірні відносини із споживачами послуг ФОП Нікорич В.І.
   Також  обговорено  і  прийнято   рішення «Про  затвердження тарифу за освітлення місць загального користування в багатоквартирних будинків Глибоцького ВУЖКГ, гуртожитку в селі Михайлівка», де вирішено:
   1 . Встановити  тарифи за  освітлення  місць  загального  користування, а саме  освітлення  під’їздів, сходових  кліток, коридорів  та  обслуговування  будинкових  електролічильників  в  багатоквартирних  житлових  будинках, гуртожитках :
12,45 гривень  без  ПДВ  з  квартири
14,95  гривень  з  ПДВ з  квартири
      Дане  рішення ввести в дію з 01.05.2021р. та перейти на нові договірні відносини із споживачами Глибоцького ВУЖКГ