Дата: 28.05.2021 16:55

Відбувся конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади». До відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради для участі у конкурсі у визначений термін документи подав лише один кандидат, Нагірний Роман Георгійович:

25 травня відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади», на якому був обраний голова конкурсної комісії та  розглянуті документи кандидата. За результатами розгляду документів, Нагірний Р.Г. був допущений до участі в конкурсі. 27 травня відбулось  друге засідання комісії, де кандидат на посаду представив презентацію проекту програми розвитку закладу культури та відповів на запитання членів комісії. За результатами конкурсу Нагірний Роман Георгійович визнаний переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу  «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади».

Додатки:

Протокол №1 від 25.05.2021 року.

Протокол №2 від 27.05.2021 року з презентацією учасника конкурсного відбору.

Відеофіксація засідань конкурсної комісії.